Ubytování

Nabízíme ubytování ve 4 místnostech, ve kterých je k dispozici 39, případně 40 postelí. Povlečení a přikrývky (spacáky) je třeba si vzít z domu.

Pokoje jsou v patře. Jeden pokoj je oddělený, samostatně s koupelnou o dvou sprchách, jednou toaletou a dvěma umyvadly. Většinou ho využívají vedoucí. K dalším třem pokojům je k dispozici první koupelna se dvěma sprchami, dvěma umyvadly a toaletou a druhá koupelna se sprchou, třemi umyvadly a dvěma toaletami.

Největší místností v patře je sál využívaný pro společenské akce

V přízemí je jídelna asi pro 20 osob. Jako jídelnu lze využít i sál v patře, který je větší. Musí se do něj ale donášet jídlo zespodu. V létě je možné poobědvat i na dvoře s velkou lípou, která poskytne příjemný stín.

Vedle jídelny je kuchyň. Zde je k dispozici vše základní pro přípravu pokrmů: linka s dřezy, hrnce, talíře, příbory, dva plynové sporáky, ledničky.

Cena za ubytování
děti a studenti80 Kč/noc
dospělí a výdělečně činní100 Kč/noc
dále se hradí energie

Rezervace

V případě zájmu o ubytování vyberte kliknutím myši volné termíny (šedá pole) z kalendáře umístěného níže. Poté vyplňte formulář pod kalendářem a odešlete. Vámi objednané dny změní barvu na oranžovou. Nyní musí správce potvrdit Vaši rezervaci. Po potvrzení rezervované dny změní barvu na oranžovou, na uvedenou e-mailovou adresu přijde informační zpráva a proces rezervace je ukončen. Zhruba týden dopředu doporučujeme zavolat otci Stanislavovi na telefon 608 077 718 pro upřesnění příjezdu a dalších detailů pobytu.

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
20
- Rezervováno
20
- Čekající
captcha